Вакуумна чистка обличчя — процедура безболісного очищення

24 сентября 2018 - admin
Вакуумна чистка обличчя — процедура безболісного очищення

Останнім часом досить високу популярність і широке поширення одержали методи апаратного очищення шкіри обличчя за допомогою сучасного обладнання.

Показання для вакуумного чищення обличчя

Процедура показана при підвищеній жирності шкіри, при наявності розширених пор, комедонов і закупорених пор шкіри, при вугрової висипки легкого та середнього ступеня вираженості, а також при зниженні еластичності шкірних покривів і їх тонусу. Також сприятливий ефект буде досягнутий при вікових змінах, що супроводжуються атрофічними процесами і зниженням тургору підшкірної клітковини.

Протипоказання для вакуумного чищення

При уявній простоті процедуру можна рекомендувати всім без винятку. Які протипоказання для процедури? Перш за все не можна проводити вакуумне очищення шкіри при гострих дерматитах і хронічних запальних захворюваннях шкіри у стадії загострення. Протипоказана вакуумна чистка при вірусних інфекціях шкірних покривів (герпес), при екземі.

Вугровий висип у важкій формі, так само як і наявність рожевих вугрів, також є протипоказанням для вакуумного очищення. Утримайтеся від чищення при купероз (розширена судинна мережа у вигляді зірочок на шкірі). І в будь-якому випадку, перед прийняттям остаточного рішення щодо даної процедури, обов'язкова консультація з косметологом.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!