Процедура електрокоагуляції

27 сентября 2018 - admin
Процедура електрокоагуляції

Видалення новоутворень
Кожному зрозуміла естетична непривабливість всіляких новоутворень — будь то папілома або бородавка. Чиста і здорова шкіра — ось що приваблює! Крім того, всім нам відома головна небезпека різних новоутворень шкіри — це ризик переродження з доброякісних утворень в злоякісні, що несе загрозу виникнення онкологічних захворювань.
  
Наші клієнти часто цікавляться: яким чином можна видалити родимку, щоб уникнути утворення шраму або рубця?
У косметологічному кабінеті для видалення новоутворень застосовується метод електрокоагуляції. Під терміном електрокоагуляція мається на увазі згортання (коагуляція) тканин під дією електричного струму. Цей метод є найефективнішим при видаленні таких патологічних елементів, як папіломи, бородавки, родимки, а також гемангіоми і судинні зірочки.
Перед процедурою електрокоагуляції може проводиться місцева аплікаційна анестезія, що значно знижує больові відчуття. Потім, за допомогою спеціального приладу (електрокоагулятора) видаляються патологічні елементи шкіри. Електричний струм, що подається на насадку електрокоагулятора, викликає різке підвищення температури, що викликає миттєве згортання (коагуляцію) тканин. На місці впливу утворюється корочка, яка безслідно проходить.
Електрокоагуляція протипоказана при гострій формі герпесу, онкології, а так само при патологічної боязні електричного струму. Безсумнівним плюсом цього методу є те, що можна дуже точно визначити глибину впливу, аж до міліметра. Крім того відбувається одночасна коагуляція судин, що робить процедуру абсолютно безкровною і виключає ризик інфікування. Для видалення новоутворення за допомогою електрокоагулятора потрібно всього один візит в клініку.

Видалення папілом
На жаль не всі папіломи підлягають видаленню, так як деякі можуть малегнізіроваться, тобто переродитися в меланому (плоскоклітинний рак шкіри). Тому до видалення папілом потрібно підходити з великою відповідальністю. Видаленню підлягають папіломи, які:
1. Не мають неадекватне забарвлення (занадто темно-коричневу, ближче до чорного або синюшного);
2. Не великих розмірів і сидять на тонкій ніжці;
3. Чи мають ніжку кольору навколишньої шкіри;
4. З'явилися порівняно нещодавно.
В іншому випадку, необхідно перед видаленням отримати дозвіл в онкологічному диспансері, після здачі гістологічного аналізу.
Після видалення, місце впливу обробляти протягом трьох днів вранці і ввечері концентрованим розчином марганцю, скоринки насильно не відривати.

Видалення судинних зірочок
Телеангіоектазія дослівно перекладається як розширений глибоку посудину. Судинні зірочки частіше зустрічаються на шкірі обличчя і ніг. Судинні сіточки називають куперозом. При видаленні таких елементів методом електрокоагуляції, існує ризик їх появи знову, так як електрокоагуляція лише видаляє судини, а проблема полягає в крихкості судинної стінки. Тому рекомендується спочатку пройти курс процедур спрямованих на зміцнення судинної стінки і відновлення її еластичності, до таких процедур входить фотоомолоджування, мезотерапія і пілінги. Потім, що залишилися судини видалити за допомогою електрокоагуляції. При такому підході, відбувається комплексне оздоровлення шкіри і судин, що запобігає ризику появи нових телеангіоектазій і судинних зірочок. Після процедури електрокоагуляції, необхідно обробляти зону впливу спиртсодержащим розчином. Скоринки насильно не відривати!

Видалення гемангіом і рубінових точок
Гемангіома дослівно перекладається як пухлина з стінки кровоносної судини, це мелкогубчатое доброякісна пухлина на поверхні шкіри червоного кольору. Видаленню підлягають гемангіоми розміром менше 5 мм. Рубінові точки, це яскраво-червоні дрібні точкові освіти на шкірі з гладкою поверхнею. Гемангіоми і рубінові точки можуть зустрічатися на будь-якій ділянці шкіри. Відмінно видаляються з першого разу за допомогою електрокоагуляції. Після процедури, необхідно обробляти уражену зону йодом протягом трьох днів вранці і ввечері. Скоринки насильно не відривати.

Видалення бородавок
Причини виникнення і зникнення бородавок досі до кінця не вивчено. Вони можуть раптово з'являтися, так і зникати. Метод електрокоагуляції в цьому випадку не дає 100% ефект, але в більшості випадків, бородавки після електрокоагуляції зникають. Після видалення, обробляти концентрованим розчином марганцю 2 рази в день, протягом трьох днів. Скоринки не відривати.

Видалення родимок (невусів)
Родимки є патологічне скупчення меланоцитів. Видаленню підлягають тільки ті родимки, які меланобезпечні, тобто не можуть перероджуватися в меланому (плоскоклітинний рак шкіри). Тому перед видаленням, в обов'язковому порядку слід отримати дозвіл у лікаря онколога.

Видалення міліуми
Дуже багатьох людей хвилює така неприємність, як міліуми на обличчі (білі вугри). Навіть при найкрасивішою і доглянутою шкірі вони можуть зіпсувати все враження. При появі міліуми необхідно звернеться в косметичний кабінет, позбутися самостійно від цієї проблеми практично неможливо. Уражені ділянки шкіри припікають електричним струмом високої частоти. Після процедури на шкірі утворюється тонка скориночка, яка пізніше швидко зникає ..


Прайс на видалення новоутворень

 

Видалення міліум від 40 грн
Видалення папілом від 40 грн
Видалення рубінових точок від 30 грн
Видалення гемангіоми від 80 грн
Видалення судинних зірочок від 40 грн
Видалення бородавок від 80 грн
Видалення родимки від 80 грн
Знеболення від 40 грн

 
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!