Атравматична чистка

25 сентября 2018 - admin
Атравматична чистка

Навіть якщо ретельно слідкувати за шкірою, до кінця дня на ній скупчуються різні забруднення у вигляді пилу, поту, які забиваючись в пори, псують як структуру, так і зовнішній вигляд шкіри. Уникнути і зупинити ці процеси допоможе атравматична чистка обличчя. Препарати, які використовуються, завдяки постійному вдосконаленню рецептури і природним компонентам, що входять у склад всієї косметики, дозволяють домогтися приголомшливих результатів.

АТРАВМАТИЧНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ МАЄ СВОЇ ПЕРЕВАГИ

Завдяки натуральному складу, чистка на препаратах, які використовуються у нашому салоні, не травмує шкіру, що безсумнівно є плюсом, а також не викликає почервоніння і набряки, що дозволяє продовжувати звичний спосіб життя. Якщо при механічної чистки ризик занести інфекцію досить великий, то атравматична чистка обличчя таку можливість повністю виключає, при зверненні, звичайно ж, до професіонала.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Косметичні засоби, які представлені у нашому салоні, справляються навіть з такими серйозними проблемами, як себорея, акне, постакне, а їх гіпоалергенність дозволяє кожному бажаючому випробувати їх чудові властивості на собі. Легко справляється дана процедура і з дрібними, неглибокими зморшками, що може стати приємним бонусом на шляху до здорової шкірі.

РЕЗУЛЬТАТ

Результат видно вже після першої процедури, але, звичайно, бажано пройти курс, запропонований косметологом, в цьому випадку результат буде комплексним:

розгладження дрібних зморшок;
очищення і зменшення часу;
зменшення запалень і корекція постакне;
вирівнювання кольору шкіри.

ПРОЦЕДУРА

Атравматична чистка обличчя проводиться в кілька етапів: очищення, неглибокий пілінг фруктовими кислотами, розігріваючий лосьйон і маска, зменшує пори, а також заспокійливий крем. Пілінг відмінно відлущує роговий шар шкіри, що призводить до звуження пор і поліпшення обмінних процесів. Протизапальні та антисептичні дії лосьйону дозволяють розм'якшити і витягнути камедоны, при цьому нормалізують роботу сальних залоз.

Здорова, рівна і красива шкіра в будь-якому віці – це не міф і атравматична чистка обличчя доводить це, з кожним роком набираючи армію шанувальників. І якщо до процедури шкіра сповнена запалень та інших неприємних проблем, то після неодмінним результатом стане повна ремісія.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!