Равликотерапія – краса Вашої шкіри!

16 апреля 2016 - admin
Равликотерапія – краса Вашої шкіри!

За словами косметологів, здатність равликів лікувати багато захворювань відома людям з древніх часів. У стародавньому Єгипті та Вавилоні молюск вважався символом вічності, а колумбійці для омолодження використовували слиз садового равлика Helix aspersa. З часом ці знання були забуті, і лише в 1980 році чилійські вчені змогли заново вивчити лікувальні властивості секрету слимаків.

Равликотерапія — це особлива процедура натурального догляду за шкірою! Равлики прилипають до поверхні шкіри завдяки утворюючому вакууму. Равлик повзає хвилеподібними рухами і відбувається мікромасаж, істотно активізує підшкірний кровообіг. Равлик є цікавою живою істотою, а слиз, що виділяється ним дуже корисний для нашої шкіри. У слизі равлика міститься природна речовина, що надає сильну регенеруючу дію на шкірні клітини. Перевага терапії равликами полягає в тому, що всі 100% равликової слизі вбирається в нашу шкіру. Одночасно равлики виробляють ніжний пілінг — мікровідлущення відмерлих клітин шкіри.

Хімічний аналіз складу екстракту показав, що він містить безліч натуральних компонентів, які зазвичай використовуються в косметології:

1. Натуральний алантоїн — головний регенератор шкіри, а також антиоксидант,  що допомагає боротися з вільними радикалами, які прискорюють вікові процеси. Він природно виробляється равликами для відновлення їх власних тканин і раковин при їх ушкодженні, тому у відмінності від інших косметичних препаратів, що містять синтетичний алантоїн, він швидко вбирається і ефективно діє в глибинних шарах шкіри.

2. Натуральний колаген — протеїн, який є головним компонентом для сполучної тканини шкіри, підтримки її еластичності і пружності, стимулює втрачену швидкість синтезу власного колагену і еластину дерми.

3. Натуральний еластин — протеїн, що відповідає за еластичність і пружність сполучної тканини, зменшується з віком.

4. Гліколева кислота  – допомагає в процесі відшаровування шкіри, її очищення, видалення мертвих клітин з поверхні шкіри, що дозволяє іншим компонентам глибоко проникати в тканини і чинити регенеративну дію, зволожувати шкіру і продукувати колаген.

5. Пептиди антибіотика – знищують патогенні, є захистом від найбільш поширених видів шкірних бактерій (Eschericia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa та ін.) і прищів, допомагають формувати захисний бар'єр шкіри.

6. Вітаміни (A, C, E) – підтримують нормальний стан шкіри, живлять, пом'якшують, зволожують шкіру, знімають запальні процеси, вирівнюють і освіжають колір обличчя: А – зміцнює і живить шкіру, С – допомагає підтримувати колаген і є антиоксидантом, Е – також є антиоксидантом і сприяє зволоженню шкіри. Усі вітаміни виробляються равликами природним чином на основі їх рослинної дієти.

7. Натуральний сонячний фільтр – блокує ультрафіолетову (UV) радіацію. Відразу після процедури Ви відчуєте підтягнутість, свіжість і бархатистість Вашої шкіри.

Сеанси равликотерапії дозволяють добитися приголомшливих результатів в області естетичної косметології.

Слиз равликів не викликає ускладнень, алергій, тому вона може підійти тим, хто відмовляє собі в спа-процедурах через яку-небудь хворобу.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!