Ультразвукова чистка обличчя

14 сентября 2018 - admin
Ультразвукова чистка обличчя

Чистка обличчя  — одна з найпопулярніших процедур, які застосовуються в косметології, вона може проводитися різними методами: механічним, вакуумним та іншими. Але на сьогоднішній день найбільш популярна ультразвукова чистка обличчя (УЗ-пілінг шкіри).

Це обумовлено тим, що застосування ультразвуку дозволяє ефективно очистити шкіру, не травмуючи її, абсолютно безболісно. А також — універсальністю процедури. Її проведення можливе на шкірі будь-якого типу, навіть на дуже чутливій, навіть на шкірі з проявами куперозу.

Під впливом ультразвукового пілінгу:

  • Шкіра очищається від зовнішніх забруднень.
  • Видаляються відмерлі клітини епідермісу.
  • Відкриваються протоки сальних залоз, зменшується їх видимий розмір.
  • Під впливом високочастотних коливань відбувається «мікромасаж» шкіри на клітинному рівні, в результаті чого прискорюються обмінні процеси в клітинах, поліпшується кровопостачання і циркуляція лімфи в шкірі.

Очікуваний ефект

  • Після ультразвукового чищення шкіра стає свіжіше, м'якше, вирівнюється її колір і підвищується зволоженість.
  • За рахунок посилення місцевого крово- і лімфообігу зменшується набряклість.
  • Роговий шар шкіри, що складається з відмерлих клітин, стає тоншим. При нанесенні кремів і масок на шкіру, очищену за допомогою ультразвуку, поліпшується проникнення активних речовин з її поверхні в глибокі шари.

Механізм дії

Ультразвукові коливання поширюються від випромінювача, що прикладається до поверхні шкіри. При цьому в її поверхневих шарах виникають високочастотні коливання, що сприяють механічному відділенню відмерлих клітин рогового шару шкіри і будь-яких забруднень від життєздатних клітин. Потужність ультразвуку така, що не пошкоджує живі клітини.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!