Равликотерапія – краса Вашої шкіри!

9 сентября 2018 - admin
Равликотерапія – краса Вашої шкіри!

З давніх часів відомо, що за допомогою равликів можна вилікувати багато захворювань. У Стародавньому Вавилоні та Єгипті цього молюска вважали символом вічності, а колумбійці використовували його слиз для омолодження шкіри. З плином часу ці знання були втрачені і тільки в 1980 році вчені з Чилі заново відкрили корисні властивості секрету цих молюсків.

Равликотерапія — це особлива процедура натурального догляду за шкірою! Равлики прилипають до поверхні шкіри завдяки своїм хвилеподібним рухам і таким чином відбувається мікромасаж,котрий суттєво підвищує підшкірний кровообіг. Равлик є досить цікавою істотою, а секрет, що ним виділяється є дуже корисним для шкіри людини. У слизі равлика міститься речовина, яка надає сильну регенеруючу дію на шкірні клітини. Перевага равликотерапії полягає в тому, що 100% равликового секрету, котрий до того ж є гіпоалергенним, вбирається в шкіру. Одночасно за допомогою равликів проводиться ніжний пілінг — мікровідлущення відмерлих клітин шкіри.

Хімічний аналіз складу екстракту показав, що він містить безліч натуральних компонентів, які зазвичай використовуються в косметології:

1. Натуральний алантоїн — головний регенератор шкіри, а також антиоксидант,  що допомагає боротися з вільними радикалами, які прискорюють вікові процеси. Він природно виробляється равликами для відновлення їх власних тканин і раковин при їх ушкодженні, тому у відмінності від інших косметичних препаратів, що містять синтетичний алантоїн, він швидко вбирається і ефективно діє в глибинних шарах шкіри.

2. Натуральний колаген — протеїн, який є головним компонентом для сполучної тканини шкіри, підтримки її еластичності і пружності, стимулює втрачену швидкість синтезу власного колагену і еластину дерми.

3. Натуральний еластин — протеїн, що відповідає за еластичність і пружність сполучної тканини, зменшується з віком.

4. Гліколева кислота  – допомагає в процесі відшаровування шкіри, її очищення, видалення мертвих клітин з поверхні шкіри, що дозволяє іншим компонентам глибоко проникати в тканини і чинити регенеративну дію, зволожувати шкіру і продукувати колаген.

5. Пептиди антибіотика – знищують патогенні, є захистом від найбільш поширених видів шкірних бактерій (Eschericia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa та ін.) і прищів, допомагають формувати захисний бар'єр шкіри.

6. Вітаміни (A, C, E) – підтримують нормальний стан шкіри, живлять, пом'якшують, зволожують шкіру, знімають запальні процеси, вирівнюють і освіжають колір обличчя: А – зміцнює і живить шкіру, С – допомагає підтримувати колаген і є антиоксидантом, Е – також є антиоксидантом і сприяє зволоженню шкіри. Усі вітаміни виробляються равликами природним чином на основі їх рослинної дієти.

7. Натуральний сонячний фільтр – блокує ультрафіолетову (UV) радіацію. Відразу після процедури Ви відчуєте підтягнутість, свіжість і шовковистість Вашої шкіри.

Сеанси равликотерапії дозволяють досягти приголомшливих результатів в області естетичної косметології.

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!